ul. Grottgera 16 G, 76-200 Słupsk

KING - Gospodarka odpadami Słupsk i okolice

Skontaktuj się z nami: 59 842 70 50 Menu

Usługi

Teraz możemy obsłużyć Państwa kompleksowo, zapewniając wywóz odpadów jak i serwis toalet przenośnych na terenach budowy, imprezach itp. Zapewniamy darmową dostawę polegającą na ustawieniu i przygotowaniu do eksploatacji naszych kabin oraz regularny serwis (obsługa) toalet przenośnych, który obejmuje:

  • opróżnienie zbiornika na fekalia,
  • mycie i dezynfekcję kabiny,
  • zalanie zbiornika dezynfekująco - zapachowym płynem sanitarnym,
  • uzupełnienie papieru toaletowego.

Dysponujemy samochodami wyposażonymi w narzędzia do serwisowania toalet gwarantującymi bezpieczeństwo i estetykę wykonywanych serwisów.

Oferowane przez nas toalety wyposażone są we własne, szczelne zbiorniki na fekalia. Wykonane są z twardego polietylenu, który nie absorbuje nieprzyjemnych zapachów oraz zapewnia estetyczny wygląd. Pozwala to utrzymać toalety w znakomitym stanie technicznym i sanitarnym.

Zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach posiadamy stosowne zezwolenia na opróżnianie i wywóz nieczystości ciekłych.

Z nami mogą się Państwo czuć BEZPIECZNIE, ponieważ korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję współpracy z PROFESJONALNĄ firmą działającą zgodnie z obowiązującym prawem.

Kontakt

Biuro obsługi klienta

ul. Grottgera 16 G
76-200 Słupsk

59 842 70 50
660 431 918

Kontakt mailowy

Biuro obsługi klienta:

Ochrona środowiska: